Modular Smart Phone: LG G5 Review

lgWe are here with the LG G5 Review. In this videomuz you can find the LG G5 price comparison with camera features, photo quality, battery usage, heat status and self-exiting G2, G3 and G4 models.

Remember to subscribe to our channel ►

LG's latest flagship ship announced at the 2016 World Mobile Congress, LG G5 finally achieved the elimination and we wanted to do a detailed review without losing time for you.

For all and more:

source

42 thoughts on “Modular Smart Phone: LG G5 Review”

  1. iyi günler lg g5 modelini hala tavsiye ediyor musunuz? internette bazı şikayetler okuyorum ghostscreen, bootloop vs. şuan alsam bu sorunları yaşar mıyım ?

  2. LG SAKIN ALMAYIN ANAKARTLARI SIKINTILI 1 YILA KALMADAN GIDIYO DIREK Bİ SİKİME YARAMAZ LG
    3310 AL DAHA IYI AQ

  3. Bence çok daha ucuz olabilirdi 2300 tl lik olabilirdi ve ayrıca telefounun pil ömrü en fazla 1:30 saat dayanır diye düşünüyorum 1 günü çıkartması zor özellikle telefonu elinden düşürmeyenler için

  4. iphone guzel telefon bazi konularda geride. Mesela hafiza konusu. Diyelimki aldin 16GB lik surumu. zaten fotograf cekiyorsun 5 MB 1000 tane ceksen videolaru saymiyorum bile. 5 GB getti. Facebook u yukle desem 1 GB oluyor. Onbellek sayesinde. oyun moyun yukledin biyti gitti . diger uyg. demiyorum ☺bisey de silmek istemiyorsun. hafiza karti da takamiyorsun. kaldin ortada . iste bu konuda son derecede geride. 😂👍 hmm dersinki al 128 GB. tamam 4000Tl verip alirim.(bok veririm 4000tl amk para siciyoz zaten) fakat 128GB de ayni sekilde fotograg video ile bitecektir. Nasil bitecek sakin deme 🙂 o kamera cekim hiziyla yolda herseyi cekip durur insan. en fazla 1 yil dayanir. Android secmenin daha ne sebepleri olabilirki sadece bu bile androidi secmeye sebeptir .. Android e devam.👍👍😂

  5. Arkadaşlar bu yazdıklarımı iyi okuyun.Telefon konusunda çok hassasım almadan önce bütün incelemelerini,videolarını dökümanlarını okurum.İnternetteki bütün lg g5 ile ilgili yorumları tek tek okudum.İphone 6s,Htc m9,samsung s7,general mobile gm5 plus,g4,note 4 daha önce kullandığım cihazlar.Bir kaç ay önce s7 yi satmak zorunda kaldım.Geçen ay ithalatçı garantili g5 aldım.Tek söyleyebileceğim şudur Gerçekten bugüne kadar kullandığım en iyi cihaz.Özellikle kamerasını gün ışığında geçebilecek telefon tanımıyorum.2800 mah pil olarak geçiyor sakın o değere aldanmayın.Ne 3500-3600 mahlar kullandım inanın kat kat daha fazla dayanıyor.O kadar kötü yorum okumuştum alırken biraz tereddütle aldım fakat bu cihazın neyine kötü diyebilir bir insan aklım almıyor.Belki ilk çıkan sürümlerinde hatalar falan olmuştur onları bilemiyorum.Yaklaşık 30-40 dakikada telefon full doluyor.Hiç düşünmeden gözünüz kapalı alın geçin.1500 civarı bir fiyata aldım.O fiyata g5 den daha iyi şu telefon var diyebilecek biri var mı?İlk çıktığı zamanlar ciddi paralara satılıyordu fakat şu an fiyatı çok uygun.Bu yorumumu gerçekten dikkate alın.Almadan g5 i 2 hafta youtubeda orda burda videolarını izleyerek yorumlarını okuyarak geçirdim.Herkes yerden yere vurmuş asla öyle bir cihaz değil.

Leave a Reply